بر اساس برند

بر اساس ظرفیت باتری

بر اساس رنگ بندی

بر اساس رابط

بر اساس ظرفیت حافظه

بر اساس فناوری شارژ سریع

بر اساس استاندارد سرعت

بر اساس طول کابل

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

بر اساس برند

بر اساس رنگ بندی

بر اساس ظرفیت باتری

بر اساس رابط

بر اساس ظرفیت حافظه

بر اساس فناوری شارژ سریع

بر اساس استاندارد سرعت

بر اساس طول کابل

فیلتر کن

هوپ استار ( HOPESTAR )

شرکت هوپ استار HopeStar یک شرکت مدرن است که تولید، تحقیق و فروش را ادغام می‌کند. این شرکت که از سال 2013 تاسیس شده که در این سال ها تمرکز آن بر روی تولید تجهیزات صوتی و هوشمند بوده است.
شرکت هوپ استار HopeStar با تولید و بازاریابی کامل، گواهینامه ISO9001 را دریافت کرده است. این شرکت دارای بیش از 200 ثبت اختراع است و کیفیت را منبع حیات هوپ استار می‌داند.
این شرکت بطور عمده اسپیکرهای بلوتوث، هدفون‌های بی سیم، بلندگوها و سایر لوازم جانبی تولید می‌کند. سایر محصولات الکترونیکی مصرفی، برای جلب رضایت مصرف کنندگان در دفاتر کاری، زندگی کاری، فعالیت های خارج از منزل، برای لذت بردن همه جانبه از موسیقی.
طبق تحقیقات روانشناسان در سال ۲۰۰۲ گوش دادن به موسیقی می تواند حس آرامش را در ما به وجود بیاورد. اگر چه گوش دادن به هر سبک موسقی کاملا سلیق های می باشد. با پیشرفت علم و تکنولوژی به راحتی در هر شرایطی می توانید موسیقی مورد نظرتان را با کیفیت بالا گوش دهید. با گشت و گذاری در بازار شاهد تنوع زیاد اسپیکرها خواهید شد. اما باید برای انتخابتان فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیرید. مدل های مختلف قابل حمل خوب توانستند جایگزین اسپیکرهای بزرگی شوند که فقط با برق مستقیم کار می کرد. از جمله اسپیکرهای هوپ استار HopeStar .
مثلا اگر اهل گشت و گذار باشید قطعا بهترین گزینه برای انتخاب یک اسپیکر خوب، کیفیت بالا، طراحی ابعاد و مقدار ظرفیت باطری آن است. کمپانی هوپ استار HopeStar چند سالی است که خوب توانسته در بین برندهای مختلف جهانی رقابتی را به وجود بیاورد تا همه چیز را به نفع خودش تمام کند. اگر دنبال اسپیکری هستید که بخواهید برای همه حتی در سفرها، کنار لپ تاپ، طبیعت و … از آن استفاده کنید ما اسپیکر هوپ استار HopeStar را به شما معرفی خواهیم کرد. با فروشگاه اینترنتی آی تی پاژ همراه باشید.