راهنمای خرید از آی تی پاژ

بسیار خرسندیم که فروشگاه اینترنتی آی تی پاژ را برای خرید اینترنتی انتخاب نموده اید . به پاس این حسن انتخاب شما ، مجموعه آی تی پاژ تمام تلاش خود  را به کار میگیرد تا تجربه ای لذت بخش از خرید اینترنتی را برای شما فراهم آورد . در این راهنمای خرید اینترنتی مراحل خرید از آی تی پاژ توضیح داده شده است .

کالاهای مورد نیاز خود را با بهترین قیمت ها ، از بهترین برندهای موجود در بازار به راحتی هر چه تمام از وبسایت آی تی پاژ خرید کنید و در کمترین زمان ممکن در محل تحویل بگیرید .

برای خرید از سایت آی تی پاژ میبایست به روش زیر عمل نمایید .

  1. ابتدا میبایست در سایت ثبت نام کنید . برای اینکار نیاز به یک شماره همراه و پر کردن مشخصات فردی خود در فرم مربوطه دارید .
  2. برای خرید هر کالا بر روی گزینه خرید که در صفحه آن وجود دارد کلیک کنید . در صورتی که کالای مورد نظر مشخصات مختلفی دارد ( مانند رنگ ، سایز و ….) ابتدا باید گزینه آن را انتخاب کنید تا گزینه خرید فعال شود .
  3. پس از خرید همه کالاهای دلخواه خود ، به سبد خرید مراجعه کنید تا فاکتور و مجموع هزینه پرداختی را مشاهده نموده و برای نهایی کردن خرید و پرداخت مبلغ اقدام نمایید .
  4. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی بانک انجام میشود ، بنابراین شما نیازمند یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب و دارای رمز دوم پویا ( رمز اینترنتی ) هستید .
  5. پس از پرداخت رسید فاکتور شما به شما نمایش داده شده و در حساب کاربری شما ذخیره میشود . همکاران ما در کمترین زمان ممکن کار پردازش و ارسال کالای شما را انجام خواهند داد .

نکات :

  • احتمال اشتباه در ثبت مشخصات کالای درج شده در سایت وجود دارد . بنابر این پیش از خرید حتما تمامی مشخصات کالا را در وبسایت های مرجع بررسی نمایید. آگاه کردن ما نسبت به این اشتباهات سهوی، نهایت لطف شماست .
  • برای استفاده از خدمات ضمانت کالاهای دارای گارانتی میبایست به شرکتهای گارانتی کننده کالا مراجعه فرمایید و آی تی پاژ مسئولیتی در این زمینه ندارد .

 

همراهی شما باعث افتخار ماست . 

تمامی تلاش ما برای هرچه سریعتر رسیدن کالا به دست شما خریداران گرامیست.