کالاهایی که در سایت آی‌تی‌پاژ بفروش می رسد اصل هستند؟

با توجه به اینکه در سایت آی تی پاژ غیر از کالاهایی که خود آی تی پاژ فروشنده آن است، فروشندگان دیگری هم فعالیت دارند (پلتفرم مارکت پلیس)، برای حفظ تنوع کالائی و پاسخ به نیاز همه اقشار جامعه، تعدادی از کالاهای ارائه شده توسط تولید کننده اصلی تولید نشده است و با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی بفروش میرسد، لذا به منظور شفافیت بیشتر و حفظ حقوق مشتریان در انتخاب بهتر ، این کالا ها با نشان غیر اصل مشخص شده اند.

لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده مربوط است و آی تی پاژ نیز پیگیر مشکلات شما عزیزان هست.

بنابراین کلیه کالاهایی که در آی تی پاژ عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیراصلی در سایت آی تی پاژ به فروش نمی‌رسد. از این رو است که آی تی پاژ اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند.
بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند.