سوالات متداول

سوالات متداول ارسال

کلیه سفارشات شما تا مرحله قبل از پرداخت قابل تغییر هستند. اما پس ثبت سفارش و پرداخت، شما تا 2 ساعت بعد میتوانید از طیق تماس با واحد سایت به شماره 91096285-051 تماس گرفته و تغییرات خود را اطلاع دهید.

مشتری عزیز فروشگاه اینترنتی آی تی پاژ؛ به هر دلیلی ممکن است در ثبت آدرس اشتباه پیش بیاید (اعم از درج کد پستی اشتباه یا آدرس ناقص و …). اما شما میتوانید تا 1 ساعت پس از ثبت و پرداخت سفارش با واحد سایت به شماره 91096285-051 تماس گرفته و آدرس دقیق را به ما اطلاع دهید.

گاهی ممکن است مشتری در محل حضور نداشته باشد و یا سفارش را بعنوان هدیه ارسال کند و بخواهد سفارش خود را در روز خاصی دریافت کند، هیچ مشکلی نیست. شما می‌توانید تاریخ ارسال را در قسمت توضیحات سفارش خود درج کنید. تیم آی تی پاژ سفارش شما را در موعد مقرر ارسال خواهد کرد.

همه روزه بجز ایام تعطیل سفارشاتی که تا ساعت ۱۷ ثبت می‌گردد، در همان روز از طریق پیک، تحویل خریدار میگردد.

و سفارشاتی که بعد از ساعت 17 ثبت شوند، در روز کاری بعد ارسال میگردد.

سوالات متداول پرداخت

بدلیل مشکلات فیشینگ و کلاهبرداری های اینترنتی، مشتری حق دارد بداند که آیا از درگاه امنی پرداخت خود را انجام میدهد یا خیر. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که آی تی پاژ از درگاه های پرداخت رسمی، معتبر و امن بانکی استفاده کرده تا خیال شما از بابت امنیت پرداخت راحت باشد.
همچنین در خرید های اینترنتی دقت داشته باشید، هنگامی که به درگاه پرداخت هدایت می‌شوید، به وجود shaparak.ir در آدس صفحه (URL) توجه داشته باشید

مشتری عزیز، شما با انتخاب کالای خود و ثبت سفارش، هزینه سفارش خود را باید از طریق سایت و درگاه امن بانکی که برای شما فراهم کردیم، با استفاده از کارت های شتابی دارای رمز دوم اینترنتی پرداخت بفرمایید.

ضمنا امکان پرداخت هزینه از طریق انتقال کارت به کارت میسر نمی‌باشد.

اگر بدلایل قطعی یا کندی اینترنت، اختلالات درگاه بانکی یا غیره، پرداخت شما ناموفق باشد و هزینه از حساب شما کسر شد، نگران نباشید. طی 72 ساعت موجودی به حساب شما بازگشت خواهد خورد.

در صورتی عدم بازگشت هزینه به حساب، شما باید مورد را با بانک مربوطه مطرح بفرمایید.

سوالات متداول سفارش

شما مشتری گرامی، چنانچه از ثبت سفارش خود منصرف شده باشید، تنها طی یک ساعت پس از ثبت سفارش فرصت دارید تا سفارش خود را لغو کنید.

در غیر این صورت شرایط بازگشت کالا را  بخوانید.

بدلیل حجم بالای سفارشات و اشتباهات سهوی در پردازش کالا، ممکن است کالایی که به دست شما میرسد، در تعداد یا مدل یا رنگ مغایرت داشته باشد. در اینصورت سریعا به واحد سایت با شماره تماس 91096285-051 گزارش دهید تا راهنمایی صورت گیرد.

درصورتی که کالای شما موقع دریافت، دارای ایراد فنی باشد یا دچار شکستگی بر اثر حمل نامناسب شده باشد، شما می‌توانید ضمن مطالعه شرایط بازگشت کالا و هماهنگی با دفتر سایت، کالا را به فروشگاه بازگردانید.

همچنان سوال دارید؟ لطفا با ما تماس بگیرید، تا مشکلات شما را برای مشاوره و خرید رفع کنیم.