آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های گروه آی تی پاژ بوده است و گروه آی تی پاژ در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت آی تی پاژ، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند، دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول ۷ روز مهلت بازگشت کالا می‌شوند.

در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد

اشکال و مغایرت و یا ایراد فنی باید حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت کالا، به گروه آی تی پاژ اطلاع داده شود.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان ۷ روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به گروه آی تی پاژ بازگردانده شود.

این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا را شامل می‌شود.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

انصراف از خرید

در صورتی که خریدار به هر دلیلی پیش از باز کردن بسته محصول از خرید خود منصرف شود ، کافیست محصول را به صورت آکبند و بدون آسیب دیدگی به آدرس آی تی پاژ ارسال کند . انبار آی تی پاژ به محض دریافت محصول و بررسی سلامت آن ، مبلغ فاکتور ( هزینه کالا منهای هزینه بسته بندی و ارسال ) را به کارت بانکی که بوسیله آن از سایت خرید انجام شده ، واریز میکند .

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به گروه آی تی پاژ بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد

در این حالت هزینه ارسال کالا به دفتر آی تی پاژ، به عهده خریدار میباشد .

ارسال کالای اشتباهی

در صورت ارسال کالای اشتباه (مثل رنگ یا حجم و یا مشخصات درج شده روی بدنه) و یا دارای ایراد قابل رویت توسط آی تی پاژ برای خریدار ، خریدار میبایست کالا را به صورت آکبند و بدون باز کردن بسته بندی برای دفتر آی تی پاژ ارسال نماید . پس از دریافت کالا توسط دفتر آی تی پاژ با خریدار تماس گرفته میشود تا در مورد کالا (بازگرداندن وجه و یا ارسال کالای دیگر) کسب تکلیف شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به گروه آی تی پاژ بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

در این حالت هزینه ارسال کالا به دفتر آی تی پاژ، به عهده آی تی پاژ میباشد.

بازگشت کالای دارای ایراد فنی

تا 7 روز پس از دریافت کالا توسط خریدار در صورت مشاهده ایراد فنی در آن ، خریدار میتواند کالا را برای واحد خدمات پس از فروش آی تی پاژ جهت بررسی و پیگیری گارانتی ارسال کند.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به گروه آی تی پاژ بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن هولوگرام آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

در این حالت هزینه ارسال کالا به دفتر آی تی پاژ به عهده خریدار و هزینه بازگرداندن کالا به خریدار، به عهده آی تی پاژ میباشد.

پس از پایان دوره 7 روزه در صورت بروز ایراد فنی در کالاهای دارای ضمانت ، خریدار میتواند شخصا به دفاتر خدمات شرکت گارانتی کننده مراجعه کند. در صورت تمایل خریدار به ارسال کالا به خدمات پس از فروش آی تی پاژ جهت پیگیری از شرکت گارانتی کننده ، کلیه هزینه های ارسال و بازگرداندن کالا به عهده خریدار میباشد.